DIVIZE
Kontakty

Divize Food & Beverage

Čištění a sanitace musí začínat na samém začátku potravinového řetězce, již dlouho před tím, než se jídlo dostane na stůl, Ecolab zajišťuje prostřednictvím své divize F&B bezpečné a hospodárné postupy při výrobě potravin, nápojů, mléka a mléčných výrobků, v zemědělství, ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu.

Divize se zaměřuje na bezpečnost produktů a potravin. Jedná se o širokou základnu, a snad v žádném jiném oboru není potřeba řádné sanitace a čištění více kritická. Divize F&B zajišťuje pro své zákazníky ty nejlepší detergenty, čistící prostředky, dezinfekční prostředky a mazadla pro dopravníky, to vše k zajištění bezpečné výroby potravin. Naše komplexní sanitační programy, individuálně přizpůsobované konkrétním výrobním podmínkám, možnostem a požadavkům jednotlivých zákazníků, překračují rámec pouhých dodávek čistících a dezinfekčních přípravků, když je například doplněná projektováním, výrobou a dodávkou elektronických řídících a dávkovacích systémů, které umožňují přesnou aplikaci produktů tam, kde není žádný prostor pro omyl. To vše dodávají prodejní a servisní pracovníci divize F&B, z nichž více než 80% má vysokoškolské vzdělání.

F&B se odlišuje od ostatních paralelních dodavatelů svou orientací na "úplný systém" Jinými slovy, F&B se při práci se zákazníkem věnuje všem položkám, ze kterých se skládají skutečné náklady na sanitaci vč. práce, chemie, vody, odpady, služby, koroze, zařízení a nepřímé náklady. Dále poskytuje řešení a programy, které maximalizují produkci a efektivitu nákladů, zatímco zachovávají vysokou kvalitu finálního produktu zákazníka.

Aktuálně

 

Účinnost P3-alcodes proti viru prasečí chřipky H1N1 [07.12.2009]

Shrnutí vlastností vlastností dezinfekčního přípravku P3-alcodes proti viru prasečí chřipky H1N1.

Proplachovat plnič studenou nebo horkou vodou? [10.09.2009]

Proplachování plniče je standardním postupem při výrobě nápojů, kterým se v určitých intervalech při výrobě odstraňují zbytky nečistot a skla.


» Více novinek