DIVIZE
Kontakty

Divize Healthcare

Vysoké nároky na hygienickou čistotu v nemocnicích i jiných, a  nejenom zdravotnických zařízeních, zajišťují dezinfekční a čisticí přípravky portfolia divize Healthcare. Naše nabídka zahrnuje přípravky pro dezinfekci ploch, nástrojů, rukou a pokožky, doplněné mycími a ošetřujícími prostředky, dávkovači a dalšími pomůckami. Nejde jen o prodej chemie, komplexní programy obsahují poradenský servis s velkým důrazem na kvalitu, bezpečnost a ekologii a zohlednění snahy partnerů o minimalizaci nákladů. V rámci pravidelných návštěv u zákazníků, jejichž součástí je kontrola pracovních postupů s ohledem na kvalitu provedení a bezpečnost práce, školení personálu a sestavení hygienických plánů šitých na míru, nabízíme také pravidelný elektronický informační servis na základě nových vědeckých poznatků v oboru.

HYGIENA V MIKRO I MAKROMĚŘÍTKU

Kdekoliv, kdykoliv, pro člověka v jakémkoliv prostředí. Pro celou oblast zdravotnictví, pro instituce sociální péče včetně penzionů pro seniory, ozdravovny, léčebny a kojenecké ústavy, pro laboratoře a kuchyně, pro zázemí ve vyrobě. Pro všechny typy služeb - kosmetické provozovny, pedikúry, manikúry, solária, balneoprovozy, fitness, wellness, atd.

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ HYGIENY

Naše pojetí neznamená nic složitého, spíše naopak, je tak zdůrazněna naše zodpovědnost za výsledek a průběh hygienického procesu, jeho aktuálnost ve světle nových vědeckých poznatků a úcta k tradici ve smyslu naši plné záruky.

Aktuálně

 

NOVÁ PRODUKTOVÁ ŘADA OXYRANGE [02.12.2016]

Nová produktová řada OXYRANGEse skládá ze dvou přípravků: Incidin® OxyFoam S a Incidin® OxyWipe S. Oba výrobky jsou sporicidní a plně virucidní dezinfekční produkty s čistícím účinkem, které jsou určeny k přímému použití na plochy.


» Více novinek