Divize Institutional

INSTITUTIONAL FSH (Food Service and Hospitality)

Subdivize Institutional FSH nabízí pro oblast veřejného stravování a ubytování komplexní sortiment čisticích, mycích a dezinfekčních prostředků, včetně dávkovacích systémů pro kuchyně a úklid. Široká paleta univerzálních i speciálních prostředků pro strojové mytí nádobí, dávkovače, prostředky pro ošetřování problémového nádobí, přípravky pro dezinfekci kuchyňského zařízení a ošetřování nerezových ploch, spolu s individuálním servisem a údržbou myček představují optimální řešení hygieny pro kuchyňské provozy.


INSTITUTIONAL FC (Facility Care)

Subdivize Institutional FC je připravena zajistit svým zákazníkům optimální řešení úklidu objektů, od čištění podlahových krytin a veškerých ploch a předmětů po vybavení sanitárních zařízení. Vysoce koncentrované přípravky a moderní dávkovací zařízení odrážejí snahu o maximální bezpečnost pracovníků a péči o životní prostředí. Vysoce účinné přípravky jsou doplněny řadou úklidové mechanizace jako jsou úklidové vozíky, ploché mopy apod.


INSTITUTIONAL OPL (On Premise Laundry) 

Divize Institutional nabízí efektivní a bezpečná řešení pro hotelové prádelny, prádelny ústavů sociální péče, úklidových firem apod. Naše inovační systémy zahrnují nejen prací a pomocné prostředky a dávkovací zařízení, ale také přípravu technologických postupů praní pro různé typy textilií. Speciální prostředky pro finální úpravu, možnost dezinfekce prádla, automatické dávkování, školení a servis představují jen některé z mnoha bodů naší nabídky.

Aktuálně

 

Systém hygieny rukou NEXA [02.01.2017]

Čistota bez pochyb. Nová řada NEXA představuje vysoce efektivní a ekologicky příznivé řešení hygieny rukou, využívající moderní dávkovače a řadu účinných přípravků.

MAXX2 - Bezpečná cesta k prvotřídním výsledkům čištění [18.06.2015]

Ucelená řada přípravků pro úklid objektů bez klasifikace nebezpečnosti ve smyslu nařízení CLP


» Více novinek