SEGMENTY TRHU
Kontakty

Ecolab Hygiene s.r.o. - představení společnosti

Vznikem společného podniku Henkel-Ecolab v roce 1991 došlo ke spojení evropského koncernu Henkel a americké firmy Ecolab, předních světových dodavatelů sanitačních systémů pro profesionální uživatele. V roce 1992 zahájil Henkel-Ecolab svou aktivní činnost v České republice.

V roce 2001 se stává výhradním vlastníkem původního joint-venture firma Ecolab.

V současné době působí Ecolab ve více než 170 zemích světa a zaměstnává přes 47 tisíc pracovníků. www.ecolab.com

V České republice nabízí firma Ecolab Hygiene s.r.o. komplexní sanitační programy pro profesionální uživatele, individuálně přizpůsobené požadavkům a potřebám jednotlivých provozů v nejrůznějších oblastech podnikání.

Divize Institutional FSH (Food Service and Hospitality) nabízí pro oblast veřejného stravování a ubytování komplexní sortiment čisticích, mycích, pracích a dezinfekčních prostředků, včetně dávkovacích systémů pro kuchyně, housekeeping a malé prádelny. Široká paleta univerzálních i speciálních prostředků pro strojové mytí nádobí, dávkovače, prostředky pro ošetřování problémového nádobí, přípravky pro dezinfekci kuchyňského zařízení a ošetřování nerezových ploch, spolu s individuálním servisem a údržbou myček představují optimální řešení hygieny pro kuchyňské provozy.

Divize Institutional FC (Facility Care) je připravena zajistit svým zákazníkům optimální řešení úklidu objektů, od čištění a ošetřování podlahových krytin a veškerých ploch a předmětů po vybavení sanitárních zařízení. Vysoce koncentrované přípravky a moderní dávkovací zařízení odrážejí snahu o maximální bezpečnost pracovníků a péči o životní prostředí. Vysoce účinné přípravky jsou doplněny řadou úklidové mechanizace jako jsou úklidové vozíky, ploché mopy apod.

Vysoké nároky na hygienickou čistotu v nemocnicích a jiných zdravotnických zařízeních pomáhají splnit dezinfekční a čisticí přípravky divize Healthcare. Nabídka zahrnuje přípravky pro dezinfekci ploch, nástrojů, rukou a pokožky, doplněné mycími a ošetřujícími prostředky, dávkovači a dalšími pomůckami.

Modulární systémy divize Textile Care umožňují průmyslovým prádelnám dosáhnout vysoce kvalitních výsledků při příznivých nákladech, v souladu s nejnáročnějšími požadavky na ochranu životního prostředí.

Servisní tým prádelenských specialistů pomáhá profesionálním prádelnám optimalizovat technologické postupy a nacházet nová řešení. Firma Ecolab může svým zákazníkům nabídnout univerzální i speciální prací a pomocné prostředky ve formě prášků, granulátů, tekutých přípravků nebo past, včetně spolehlivé dávkovací a řídicí techniky.

Divize Food&Beverage zajišťuje bezpečné a hospodárné čistící a dezinfekční postupy při výrobě potravin, nápojů, mléka a mléčných výrobků, v zemědělství, ve farmaceutickém průmyslu a při výrobě kosmetiky.

Profesionální sanitační programy firmy Ecolab, individuálně přizpůsobované konkrétním podmínkám, možnostem a požadavkům jednotlivých zákazníků, překračují rámec pouhých dodávek čisticích a dezinfekčních prostředků, aplikačních systémů, dávkovacích a monitorovacích zařízení. Firma Ecolab nabízí svým zákazníkům dlouhodobé partnerství, to znamená komplexní servis zahrnující podrobnou prohlídku provozu a návrh optimálního řešení sanitace, vytvoření hygienických plánů, podporu při zavádění nových programů, zaškolení pracovníků, průběžné vyhodnocování a monitorování, bezpečnost práce, preventivní údržbu a řešení závad. Firma nabízí komplexní dodávky od jednoho dodavatele ve formě prodeje, leasingu nebo pronájmu.